MENU

Koloryzacja wegańska

Jesteś uczulona na farby chemiczne albo zależy Ci na koloryzacji opartej na produktach pochodzenia naturalnego? Wypróbuj koloryzację wegańską firmy Beauty Fushion, która oparta jest na naturalnych produktach, a jednocześnie zapewnia pokrycie 100% siwizny! Ciesz się pięknymi, zdrowymi włosami bez siwych pasm dzięki koloryzacji opartej w 99% na składnikach naturalnego pochodzenia!

Czym jest koloryzacja wegańska?

Koloryzacja wegańska firmy Beauty Fushion, to doskonała linia kosmetyków dla włosów, dbająca również o dobro planety. Współcześnie świadomość ekologiczna ludzi oraz chęć dbania o naturę jest bardzo duża, dlatego jeśli chcesz się przysłużyć dobru planety – koloryzacja wegańska to coś idealnego dla Ciebie. Ta koloryzacja do włosów idealnie sprawdzi się w przypadku uczulenia na farby chemiczne. Oparta jest na produktach w 100% wegańskich, w 98% biodegradowalnych i zawierających aż 99% produktów pochodzenia naturalnego. Farby te nie zawierają silikonów, parabenów, dlatego proces farbowania włosów jest bezpieczny. W czasie koloryzacji Beauty Fushion nie powstają podrażnienia , a formuła zawarta w produktach, czyli w ekologicznym ekstrakcie z pieprzu syczuańskiego oraz wodzie termalnej, działa na skórę kojąco i łagodząco, hamuje powstawanie wolnych rodników, wzmacnia włosy i zapobiega rozdwajaniu końcówek.
Bezpieczeństwo i zgoda z naturą to jednak nie wszystko. Proces koloryzacji z farbami Beauty Fushion jest również bardzo skuteczny. Starannie dobrane pigmenty tworzą bardzo ekskluzywną formułę mieszanki koloryzującej. Sprawdzi się ona zarówno do koloryzacji permanentnej, jak i skorygowania niepożądanych refleksów czy odświeżenia koloru, aż po koloryzację męską.
Beauty Fushion to przełomowa farba o działaniu pielęgnacyjnym, przeciwstarzeniowym odżywczym i wzmacniającym. Skoncentrowany pigment najnowszej generacji, zawierający aż 99% naturalnych składników, posiada wszechstronne zastosowanie. Beauty Fushion zapewnia w 100% krycie siwizny bez dodatków alkoholi. Koloryzacja dostępna jest w 60 odcieniach, które można ze sobą mieszać, uzyskując wymarzony odcień.
Po koloryzacji można korzystać z nabłyszczania włosów. Polecamy również pielęgnację wegańską, aby dopełnić nawilżenie włosa, zamknąć łuski oraz poprawić jego kondycję i wygląd. Nasze klientki są bardzo zadowolone z koloryzacji – widzą, że włosy są w znacznie lepszej kondycji, a co ciekawe – cieszą się ulubionym i świeżym kolorem ok. 2 tygodni dłużej, niż przy zwykłej koloryzacji.

Jakie są zalety koloryzacji wegańskiej?

  • składniki w 99% pochodzenia naturalnego
  • bez silikonu, parabenów i alkoholu
  • oparta na 100% produktach wegańskich
  • oparta w 98% na produktach biodegradowalnych
  • zapewnia 100% pokrycie siwizny
  • pielęgnuje i wzmacnia włosy
  • hamuje rozdwajanie końcówek

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą