MENU

Koloryzacja damska

Czas na kolejny krok na drodze do innowacji w pielęgnacji i koloryzacji włosów. Dobrze znana z wyjątkowych właściwości olejku arganowego Moroccanoil tym razem w naszym salonie w nowej odsłonie. Moroccanoil Professional HairColor to gwarancja ochrony włosów podczas farbowania i świetnych efektów koloryzacji. Sprawdź!

Czym się wyróżnia koloryzacja Moroccanoil?

Moroccanoil Professional HairColor to prawdziwy przełom w koloryzacji włosów. Wyjątkowa technologia ProArginine + ArganID chroni włosy przed skutkami farbowania, a co więcej, zapewnia intensywny kolor, piękny blask i trwałość efektu. Czym są te wyjątkowe opatentowane technologie? ProArginine to aminokwas, który jest częścią struktury włosa. Początkowo jako środek alkaliczny wspiera proces koloryzacji, by po zabiegu przejść do naprawiania włosów poprzez uzupełnianie braków w jego strukturze. Z kolei technologia ArgainID opiera się na przyciągającej mocy dodatnie naładowanych cząsteczek do ujemnie naładowanych włókien włosów. Dzięki tej innowacyjnej metodzie Twoje włosy po koloryzacji otrzymają potężną dawkę nawilżenia i przeciwutlenienia w postaci olejku arganowego. W salonie Majestic dobierzemy koloryzację pod potrzeby i kondycję Twoich włosów. W ramach linii Moroccanoil masz do wyboru zarówno trwałą koloryzację, farbę rozjaśniającą, farbę zwiększającą nasycenie koloru, czy maski odświeżające. Moroccanoil Professional HairColor to prawdziwy przełom w koloryzacji włosów. Wyjątkowa technologia ProArginine + ArganID chroni włosy przed skutkami farbowania, a co więcej, zapewnia intensywny kolor, piękny blask i trwałość efektu. Czym są te wyjątkowe opatentowane technologie?

ProArginine to aminokwas, który jest częścią struktury włosa. Początkowo jako środek alkaliczny wspiera proces koloryzacji, by po zabiegu przejść do naprawiania włosów poprzez uzupełnianie braków w jego strukturze. Z kolei technologia ArgainID opiera się na przyciągającej mocy dodatnie naładowanych cząsteczek do ujemnie naładowanych włókien włosów. Dzięki tej innowacyjnej metodzie Twoje włosy po koloryzacji otrzymają potężną dawkę nawilżenia i przeciwutlenienia w postaci olejku arganowego. W salonie Majestic dobierzemy koloryzację pod potrzeby i kondycję Twoich włosów. W ramach linii Moroccanoil masz do wyboru zarówno trwałą koloryzację, farbę rozjaśniającą, farbę zwiększającą nasycenie koloru, czy maski odświeżające. Wyjątkowe farby do włosów Moroccanoil Color Rhapsody to permanentna kremowa farba do włosów, która da Ci gwarancję pokrycia 100% siwizny. Farba ta zapewnia wyjątkową pielęgnację i o 72% więcej blasku! Kolor, który uzyskasz będzie intensywny i dokładnie taki, jaki chcesz!

W wersji High Lift farby do włosów rozjaśnisz włosy nawet do pięciu poziomów. Aż 5 odcieni, od ciepłego do chłodnego, pozwoli Ci uzyskać wymarzone efekty. Farba ta nie tylko doda włosom blasku, ale też zredukuje uszkodzenia włosów. Przez ponad 9 tygodni będziesz się cieszyła świeżym kolorem jak bezpośrednio po wyjściu z salonu fryzjerskiego!

Color Calypso to demi-pernamentna farba do włosów, która zapewni Ci jeszcze dłuższe efekty koloryzacji. Nie tylko zyskasz piękny trwały kolor i włosy pełne blasku, ale też odżywione i łatwiejsze włosy w stylizacji. Zachowasz przy tym integralność włosów i również 9 tygodni koloru jak z salonu! Color Infusion to z kolei połączenie Rhapsody i Calypso, które zapewni Ci kolor, o którym marzysz. Wyjątkowe odcienie, intensywność czy neutralność – możliwości są praktycznie nieograniczone. A to wszystko przy redukcji uszkodzeń typowych dla farbowania włosów, trwałości koloru i nieziemskim blasku.

Szukasz mniej trwałej koloryzacji? W ramach wyjątkowej kolekcji Moroccanoil znajdziesz również semi-pernamentne maski do włosów Color Depositing Masks. Te wyjątkowe maski koloryzujące do włosów nie tylko odświeżą czy poprawią kolor, zapewnią również głęboką pielęgnację włosów. Dzięki maskom Color Depositing Masks dodasz włosom blasku i przywrócisz im elastyczność. Czyste pigmenty koloru sprawią, że Twoje włosy będą wyglądać świetnie!

Rozjaśnianie włosów z Moroccanoil

Z Moroccanoil rozjaśnisz włosy, ograniczając ich uszkadzanie. Produkty do koloryzacji Moroccanoil to również puder rozjaśniający oraz glinka rozjaśniająca Blond Voyage. Zapewniają aż do 9 i 8 poziomów rozjaśnienia włosów. Ponadto delikatna formuła nie podrażnia skóry głowy, a opatentowane technologie, nie tylko zapewnią pożądane efekty, ale również wzmocnią wiązania włosów. Formuła BondCare oraz Argan ID chronią i odżywiają włosy podczas zabiegu, a sama forma produktów zapewnia skuteczną i wygodną aplikację. Jeśli marzysz o bezpiecznej dla włosów, trwałej lub czasowej koloryzacji, zapytaj nas o Moroccanoil i koniecznie ją wypróbuj, a poczujesz i zobaczysz różnicę. Ta wyjątkowa seria sprawi, że nie tylko otrzymasz kolor, o którym marzysz, ale będziesz się cieszyć zdrowszymi, odżywionymi i pełnymi blasku włosami!

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą