MENU

Pielęgnica

Wypróbuj innowacyjny zabieg przy pomocy ultradźwięków i podczerwieni, które pozwolą substancjom odżywczym wniknąć w strukturę włosów i skutecznie je odżywić.

Czym jest pielęgnica?

To zabieg pielęgnacyjny przy użyciu pielęgnicy - urządzenie do zabiegu przypomina prostownicę jednak nie prostuje włosów, ani nie wytwarza ciepła. Za to emituje ultradźwięki i podczerwień, które szybko regenerują włos.

Ultradźwięki rozbijają wodę oraz składniki maseczek i odżywek na drobne cząsteczki, które na poziomie komórkowym wnikają we włosy. Używanie pielęgnicy może zwiększyć absorpcję substancji odżywczych od 40 do 60%.

Kiedy zakończy się już etap ultradźwięków, podczerwień bezpośrednio regeneruje zniszczone włosy. Łuski włosa domykają się, dzięki czemu pasma nie tylko pięknie lśnią ale substancje odżywcze oraz pigmenty zostają zamknięte w środku. Zapraszamy do wypróbowania nowości

Pielęgnica odbudowująca

Odżywcza intensywna kuracja do włosów zniszczonych, bardzo zniszczonych i/lub odwodnionych. Pielęgnuje, odbudowuje i regeneruje dogłębnie włosy. Regeneruje cement międzykomórkowy i odbudowuje barierę lipidową włókna włosowego. Dodatkowo zapewnia efekt antystatyczny oraz termo-ochronę. Włosy odzyskują giętkość i blask.

Jakie są wskazania do zabiegu?

  • włosy osłabione, zniszczone
  • włosy matowe, łamliwe z rozdwojonymi końcówkami
  • włosy puszące się
  • włosy poddawane zabiegom chemicznym m.in. farbowanie, rozjaśnianie
  • włosy poddawane częstym stylizacjom termicznym

Przeciwskazania do zabiegu

  • włosy w dobrej kondycji
  • uczulenie na którykolwiek składnik kosmetyku

Każdą pielęgnację wykonujemy po wcześniejszej ocenie stanu skóry i kondycji włosa przez fryzjera.

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą