MENU

Henna pudrowa brwi

Masz na brwiach bardzo mało włosków albo chcesz je dodatkowo w sposób naturalny podkreślić i cieszyć się pięknymi brwiami nawet przez kilka tygodni? Ten zabieg jest dla Ciebie idealny!

Na czym polega henna pudrowa?

Henna pudrowa jest naturalnym preparatem pochodzenia roślinnego od najdawniejszych czasów używanym do barwienia ciała i włosów. Dzięki prostemu, naturalnemu składowi produkt ten nie tylko skutecznie barwi, lecz także pielęgnuje skórę i włoski dzięki zawartości minerałów i witamin. Siła stylizacji henną pudrową polega na niezwykłej trwałości rysunku brwi wykonanego tą metodą. Efekt na skórze utrzymuje się ok. 14 dni, a na włoskach – nawet do 6 tygodni.

Pierwszym etapem zabiegu jest delikatny peeling okolicy brwi. Kolejny krok to prawidłowy rysunek łuków brwiowych. Dzięki niciom kosmetyczka rysuje idealnie pasujący do naszych rysów kształt brwi. Na każdym etapie pracy kosmetyczka konsultuje z klientem wyniki swojej pracy, gdyż każda z nas przychodzi do salonu z odmiennymi oczekiwaniami.

Po wyznaczeniu właściwego kształtu, stylistka obrysowuje jego zarys specjalną białą pastą. Dzięki niej widać dokładnie krawędzie przyszłego rysunku. Pasta zabezpiecza również skórę przed rozlewaniem henny poza wyznaczony kontur. Na tak przygotowane brwi można za pomocą specjalnego pędzelka precyzyjnie nałożyć mieszankę henny o wybranym kolorze.

Jakie są zalety henny pudrowej?

  • pięknie wyznaczona linia brwi w dobranym do siebie kolorze
  • trwałość przy odpowiedniej pielęgnacji od 2-4 tygodni

Przeciwskazania do zabiegu

  • uczulenie na składniki preparatu
  • stany zapalne wokół oczu
  • otwarte rany

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą