MENU

Zabieg na bazie kwasów Dottore

Retinol Booster

Brakuje Ci czasu, żeby właściwie pielęgnować swoją skórę? Zadbaj o nią dzięki połączeniu maski retinolowej z kwasem xymeninowym. Dzięki zabiegowi Retinol Booster i nie tylko spłycisz zmarszczki, ale również zredukujesz niedoskonałości oraz przebarwienia.

Czym jest zabieg na bazie kwasów Dottere?

W codziennym życiu najczęściej brakuje nam czasu, aby zadbać o swoją cerę, dlatego zabieg Retinol Boster jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którym zależy na dużej dawce relaksu, a jednocześnie bardzo szybkich efektach widocznych na skórze. Retinol Booster to zabieg dwufazowy, który ma na celu przywrócić skórze stan równowagi. Jego formuła oparta jest na połączeniu kwasu xymeninowego z maską retinolową o wysokim stopniu koncentracji 5%. Podczas zabiegu wykonywany jest masaż na maśle xymenionowym, w czasie którego wprowadzamy klienta w stan relaksu, a następnie nakładamy odżywczą maskę.

Po zabiegu możemy spodziewać się poprawy ogólnego stanu skóry – zmarszczki się spłycają, znikają przebarwienia, wyrównuje się koloryt skóry, a niedoskonałości zostają zredukowane. To idealny zabieg dla osób z widocznymi oznakami starzenia się. Dla skóry szarej, zmęczonej, z licznymi przebarwieniami i nierównościami, czy też głębokimi zmarszczkami oraz stanami zapalnymi. W wyniku zabiegu skóra staje się bardziej elastyczna, miękka, zyskuje jednolity koloryt oraz widoczny blask.

Rekomendujemy serię zabiegów składającą się z trzech sesji co 4 tygodnie. Po wykonanym zabiegu udzielamy niezbędnych informacji dotyczących efektów zabiegu oraz instrukcji jak postępować ze swoją skórą. Do pielęgnacji domowej zalecane są kremy z serii Dottore jak i również kremy z wysokim filtrem UV.

Przeciwskazania do zabiegu

  • uszkodzenie naskórka uczulenie na składniki aktywne
  • opryszczka
  • terapia retinoidami

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą