MENU

Laser IQ

Terapia fotodynamiczna

Twoja skóra jest wymagająca, wrażliwa, nadaktywna lub z trądzikiem różowatym? Terapia fotodynamiczna uspokoi ją, wyciszy, zregeneruje i wyrówna jej koloryt.

Czym jest terapia fotodynamiczna?

To rytuał kojący dla skór naczyniowych, delikatnych, wrażliwych oraz nadaktywnych z trądzikiem różowatym. Laser IQ zaspokoi również oczekiwania osób ze skórą bardzo wrażliwą i naczyniową. Zabieg ten pobudza aktywność komórek w głębszych warstwach skóry, a zatem zwiększa aktywność fibroblastów, stymulując odbudowę skóry. Zawiera również aminokwasy wyizolowane z drożdży, niezbędne w tworzeniu macierzy pozakomórkowej skóry właściwej.

Podczas zabiegu wykonywany jest masaż na bazie koncentratów lasera IQ. Ta fotodynamiczna kojąca linia specjalistycznych preparatów dla skóry bardzo wrażliwej i delikatnej przynosi niesamowite efekty, łagodząc zaczerwienienia na twarzy.

Zabieg ten idealnie sprawdzi się dla skóry naczyniowej, po mikrodermabrazji, oczyszczaniu oraz skóry z trądzikiem różowatym. Jeśli Twoja skóra jest bardzo wrażliwa i problematyczna, laser IQ uspokoi i wyciszy skórę. Zmniejszy widoczność teleangiektazji, rumienia, przyspieszy regenerację skóry. Zwiększy również nawilżenie oraz wyrówna koloryt.

Zabieg obejmuje dekolt i szyję a jego efekty natychmiastowe. Jego działanie warto wspomóc pielęgnacją domową na bazie kremu fotodynamicznego Laser IQ o charakterze kojąco-łagodzącym na dzień/noc oraz kremem pod oczy i na powieki z tej samej serii.

Zalecana seria zabiegów w zależności od oczekiwań klienta i stanu jego skóry między 5 a 8 w odstępie co 4-7 dni.

Przeciwskazania do zabiegu

  • uczulenie na składniki preparatu
  • przerwana ciągłość tkanki w miejscu wykonywania zabiegu
  • złe samopoczucie
  • gorączka
  • zakażenie bakteryjne, wirusowe lub grzybicze w obszarze zabiegowym

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą