MENU

Zabieg Bio Oxy Infusion

Infuzja tlenowa

Poznaj moc tlenu oraz boosterów dopasowanych do potrzeb Twojej skóry. Dzięki zabiegowi Bio Oxy Infusion zyskasz piękną, odżywioną skórę i pozbędziesz się niedoskonałości na dłużej!

Czym jest zabieg Bio Oxy Infusion?

Zabieg infuzji tlenowej Bio Oxy Infusion pozwala zadbać w wyjątkowy sposób o skórę. Dzięki dedykowanemu urządzeniu w bezpieczny i bezbolesny sposób dostarczamy skórze niezwykle cennych skoncentrowanych substancji zawartych w odżywczych koktajlach. Podczas zabiegu wykonuje się 15 minutowy masaż dermotlenowy za pomocą głowicy Oxy Massage oraz wykorzystuje dedykowane preparaty dermokosmetyczne. Powoduje to wtłoczenie boosterów z aktywnym tlenem idealnie w głąb potrzebującej skóry w zależności od jej kondycji.

Infuzja tlenowa wykonywana za pośrednictwem tego urządzenia stanowi doskonałą alternatywę dla wszystkich działań inwazyjnych z kategorii medycyny estetycznej. Dzięki wyjątkowemu sposobowi iniekcji preparatów, klienci korzystający z terapii mogą cieszyć się zdecydowanie lepszymi i dłuższymi efektami niż w przypadku innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Zabieg Bio Oxy Infusion dedykowany jest różnym typom skóry. Dzięki możliwości dobrania odpowiednich do potrzeb preparatów i ampułek sprawdzi się zarówno dla skóry z trądzikiem różowatym, jak i tej wymagającej silnego napięcia i liftingu. Jeśli borykasz się z problemem nawilżenia skóry, posiadasz skórę naczyniową, to infuzja tlenowa również doskonale się sprawdzi. Tlen posiada nie tylko właściwości odżywiające i rozświetlające skórę, lecz także przyspiesza znacznie okres rekonwalescencji po zabiegach laserowych, peelingach medycznych czy po modelowaniu konturu twarzy.

Preparaty, z których korzystamy przy zabiegu Bio Oxy Infusion zostały przebadane pod kontrolą lekarza dermatologa, dlatego masz pewność, że ich działanie jest bezpieczne i skuteczne. Dzięki infuzji tlenowej zyskasz intensywnie nawilżoną skórę na poziomie komórkowym, dotlenienie komórek skóry i pobudzenie ich procesów metabolicznych. Zabieg jest bezpieczny dla osób w każdym wieku – można go zastosować również na skórę dekoltu czy głowy. Efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu, zależnie od dobranych skoncentrowanych koktajli i ich właściwości.

Po wykonanym zabiegu zalecamy do pielęgnacji domowej krem odpowiednio dobrany do potrzeb skóry klientki.

Jakie są zalety infuzji tlenowej?

  • w zależności od potrzeb skóry
  • silnie napina i liftinguje skórę
  • nawilża skórę
  • odżywia i rozświetla skórę
  • przyspiesza okres rekonwalescencji po zabiegach laserowych, peelingach medyczny czy modelowaniu konturu twarzy

Przeciwskazania do zabiegu

  • stany zapalne skóry
  • opryszczka
  • alergie skórne

Zalecana ilość zabiegów

Seria 3 zabiegów raz na 4 tygodnie.

Zabieg infuzjia tlenowa

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą