MENU

Laser frakcyjny CO2

Redukcja blizn i rozstępów

Chcesz się pozbyć blizn lub rozstępów? Skorzystaj z efektywnego usuwania niedoskonałości, korzystając z mocy laseroterapii laserem CO2.

Na czym polega zabieg laserem CO2?

Blizny i rozstępy są częstym powodem kompleksów i oraz dyskomfortu w życiu codziennym. W naszym gabinecie skutecznie się ich pozbędziesz dzięki zabiegowi laserem CO2. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania niedoskonałości będących efektem operacji chirurgicznej, oparzenia, uszkodzenia skóry czy trądziku. Laser CO2 poradzi sobie nawet z nieregularnymi, przerośniętymi bliznamy zanikowymi. Jest to jedno z najnowszych osiągnięć techniki laserowej stosowane w medycynie oraz kosmetyce estetycznej.

Laser CO2 znacznie poprawia stan skóry dzięki jej całkowitej przebudowie. Innowacyjna technologia lasera CO2, w przeciwieństwie do innych urządzeń tego rodzaju stosowanych w kosmetologii i medycynie, nie na świetla jednokrotnie powierzchni skóry, ale wiązka lasera doprowadza do powstania mikroskopijnych uszkodzeń, które pobudzają skórę właściwą do całkowitej regeneracji, nie powodując oparzenia. Uszkodzenie skóry wyzwala naturalną reakcję jej gojenia, dzięki czemu tkanka bliznowata zostaje zastąpiona nową, zdrową tkanką.

Po serii zabiegów redukujących blizny i rozstępy laserem frakcyjnym CO2, skóra staje się wyraźnie gładsza, bardziej napięta i zyskuje wyrównaną strukturę. Zabieg sprawdzi się dla osób posiadających rozstępy. Posłuży również do dekoloryzacji skóry po usuniętych tatuażach. Modelowania blizn pooperacyjnych oraz potrądzikowych.

Efekty zabiegu są natychmiastowe, natomiast w trakcie jednego zabiegu stosuje się go na maksimum 20% skóry, dlatego może istnieć konieczność wykonania co najmniej kilku zabiegów, aby doprowadzić skórę do pełnej i trwałej przebudowy.

Ilość zabiegów jest rekomendowana w zależności od umiejscowienia i wielkości zmian. Najczęściej są to 3 do 6 serii w odstępach co 2 do 4 tygodni.

Jakie są zalety zabiegu laserem CO2?

  • wygładza, napina skórę i wyrównuje jej strukturę
  • dekoloryzuje skórę po usuniętych tatuażach
  • modeluje blizny pooperacyjne i potrądzikowe
  • redukuje rozstępy

Przeciwskazania do zabiegu

  • nowotwory
  • ciąża i karmienie piersią
  • infekcja w miejscu zabiegu
  • zażywanie leków światłouczulających
  • skłonności do powstania blizn

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą