MENU

Smocza krew

San de Dragon

Wypróbuj wyjątkowy zabieg Smocza Krew, który nie tylko wygładzi zmarszczki, ale też przywróci Twojej skórze blask i rozjaśni przebarwienia! To jeden z najpopularniejszych i skuteczniejszych zabiegów w naszej ofercie.

Czym jest zabieg Smocza krew?

Smocza krew to preparat pozyskiwany z drzewa smoczego rosnącego w Azji oraz na Wyspach Kanaryskich o pięknych, czerwonych kwiatach. Składniki aktywne zawarte w smoczej krwi mają wiele cudownych właściwości, dlatego na ich bazie przygotowany jest zabieg sprawdzający się idealnie dla wymagającej odżywienia, pozbawionej blasku skóry!

Zabieg ten to rytuał przeciwzmarszczkowy, działający rozjaśniająco, wybielająco oraz antyoksydacyjnie na skórę. W wyniku zabiegu skóra jest przyjemnie odżywiona i nawilżona a przede wszystkim ma wyrównany koloryt. Już po pierwszej wizycie składniki aktywne zawarte w tej linii rozjaśniają przebarwienia i nadają skórze piękny blask. Efekt glow gwarantowany! Z każdym kolejnym zabiegiem efekt się intensyfikuje.

Zabieg Smocza krew San de Dragon obejmuje dekolt oraz szyję – w trakcie rytuału wykonywany jest masaż, dzięki któremu składniki aktywne zostają wprowadzone w głąb skóry.

Zabieg idealnie sprawdzi się dla osób, które borykają się z problemem skóry pozbawionej blasku, z utratą jędrności, przebarwieniami. Przeznaczony jest również dla odwodnionej skóry, która wymaga rozświetlenia i rozjaśnienia. W efekcie zabiegu następuje poprawa kolorytu oraz rozświetlenie skóry. Skóra jest zregenerowana, bardziej elastyczna. Mniej widoczne są plamy i przebarwienia i co ważne zyskujesz młodszy wygląd i wygładzenie!

Jako uzupełnienie kuracji w pielęgnacji domowej zalecane są kremu ze smoczej krwi na dzień, na noc oraz pod oczy i na powieki. W ramach serii wskazany jest również tonik i płyn micelarny.

Ilość zalecanych zabiegów w serii to między 5 i 8. W zależności od oczekiwań klienta i stanu jego skóry zaleca się zabieg co 7 dni.

Jakie są zalety zabiegu Smocza krew?

  • poprawia koloryt skóry
  • poprawia jędrność skóry
  • rozświetla i rozjaśnia skórę (tzw. efekt glow)
  • odżywia i nawilża skórę
  • niweluje zmarszczki, plamy i przebarwienia
  • skóra wygląda zdrowiej i młodziej

Przeciwskazania do zabiegu

  • uczulenie na składniki preparatu
  • przerwanie z ciągłości tkanki w miejscu wykonywania zabiegów
  • złe samopoczucie - gorączka
  • zakażenie bakteryjne zakażenie wirusowe lub grzybicze w obszarze zabiegowym

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą