MENU

Exellence Magic Gold Infinité Y’Diamond

Masaż liftingująco-odżywczo-regenerujący

Poznaj wyjątkową moc rytuału piękna czerpiącego ze szlachetnych i ekskluzywnych składników – złota, białych trufli i kawioru. W połączeniu ze specjalistycznym masażem Rollerem odżywią one skórę, spłycą zmarszczki i powstrzymają proces starzenia.

Czym jest zabieg Exellence Magic Gold?

Zabieg ten to naturalny rytuał piękna zgodny z filozofią czerpiącą ze szlachetnych i ekskluzywnych składników aktywnych o naturalnym pochodzeniu. Stosujemy produkty o biometrycznej formule. Naturalne oleje, ekstrakty i wyciągi roślinne, wyselekcjonowane peptydy wraz witaminami, polimery molekularne, białe trufle, złoto i kawior. To wszystko tworzy ekskluzywne koktajle wprowadzane w skórę w ramach masażu o lifingująco-odżywczo-regenerującym charakterze.

Do zabiegu wykorzystujemy specjalistyczny Roller o kształcie inspirowanym kamieniami szlachetnymi. Jego kształt został opracowany z myślą o intensywnym masażu zarówno twarzy, dekoltu i szyi, o charakterze intensywnie ujędrniającym. Dwie połączone głowice Y-Diamond unoszą skórę pomiędzy sobą, poprawiając krążenie krwi oraz ujędrniając jej strukturę. Stosowany masaż jest unikalny i niemożliwy do wykonania z wykorzystaniem dłoni.

To właśnie ten masaż w połączeniu z dedykowanymi preparatami umożliwia dużą skuteczność terapii przeciwzmarszczkowych, ujędrniających, redukujących tkankę tłuszczową czy poprawiających mikrocyrkulację krwi i owal twarzy.

Zabieg ten dedykowany jest dla skóry dojrzałej, z widoczną utratą owalu, z szarością i widocznymi zmarszczkami, z problemem suchości. Efektem zabiegu jest widoczny lifting twarzy, spłycenie zmarszczek, powstrzymanie starzenia skóry i widoczna poprawa jej sprężystości. Efekt napięcia skóry jest widoczny od razu, połączony z regeneracją oraz rozświetleniem.

Po wykonanym zabiegu rekomendujemy do pielęgnacji domowej kremy z serii Gold, które posiadają w składzie złoto, białe trufle i kawior. Dostępny jest również krem pod oczy, olejek do demakijażu twarzy, oczu i ust oraz mgiełka micelarna. W serii znajdziesz zarówno krem na dzień, jak i na noc.

Przeciwskazania do zabiegu

  • gorączka
  • stany zapalne skóry (alergiczne, wirusowe bakteryjne, grzybiczne)
  • przerwanie ciągłości naskórka
  • nieleczone wysokie nadciśnienie tętnicze
  • zabiegi medycyny estetycznej
  • kwas hialuronowy około dwa trzy miesiące
  • botoks dwa tygodnie
  • nici liftingujące 6 miesięcy
  • ekstrakcja zęba dwa tygodnie implant zęba 2 miesiące

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą