MENU

HI'FUsion Aquadermié

Zabieg ten to fuzja innowacyjnych technologii Aquadermié i prawdziwa rewolucja w kosmetyce, przekładająca się na rewelacyjne efekty. Idealnie sprawdzi się dla osób po 35 roku życia z wiotkością skóry w różnych partiach ciała – przywracając jej elastyczność.

Czym jest zabieg HI'FUsion?

HI’FU to bezoperacyjny lifting twarzy oraz ciała na poziomie warstwy mięśniowo-powięziowej. Jest to innowacja nieosiągalna do tej pory w zabiegach nieinwazyjnej kosmetologii estetycznej. W zabiegu HI-FUsion wykorzystuje się najbardziej zaawansowaną technologię ultradźwiękową, pozwalającą na głęboką penetrację głębszych warstw skóry. Na skutek działania fali ultradźwiękowej wytwarzane jest 1000 punktów kondensacji, które mają bezpośredni wpływ na formowanie kolagenu. Co się z tym wiąże, podgrzewamy włókna kolagenowe, powodując ich rozszerzanie, a później natychmiastowe kurczenie. Temperatura wytwarzana podczas zabiegu wynosi od 62 do 78 stopni Celsjusza. Proces ten prowadzi do stymulacji kolagenu i wytwarzania nowej sieci włókien kolagenowych. Skutkuje to zwiększoną elastycznością skóry. Reakcja ta zachodzi od wewnątrz skóry, co jest prawdziwą rewolucją w kosmetyce i przekłada się na rewelacyjne efekty zabiegu.

Zabieg HI'FUsion Aquadermié dedykowany jest osobom po 35 roku życia, które dostrzegają u siebie wiotkość skóry, tracą ładny owal twarzy czy posiadają wiotkie uda. Co ważne, zabieg ten wykonujemy nie tylko na twarz, ale i również na ciało. W zależności od poddanej zabiegowi partii ciała, efektem zabiegu może być napięcie skóry obydwu policzków, poprawa linii podbródka, poprawa zagęszczenia stanu skóry, czy ujędrniona szyja. Możesz również uzyskać zmniejszenie widoczności zmarszczek na dekolcie czy wokół ust, oczu i na czole, poprawić elastyczność i napięcie czoła, podnieść górną linię brwi. Dzięki HI'FUsion Aquadermié możliwe jest ujędrnienie przedramion i poprawa napięcia kolan.

Zabieg sprawdzi się również dla kobiet po ciąży, które mają bardzo mocno zwiotczałą skórę brzucha. Poprawi bardzo mocno elastyczność skóry.

Cała seria zabiegów pomaga przywrócić nasze ciało do formy. Poprawia jakość życia i samoocenę, natomiast należy pamiętać, że HI'FUsion Aquadermié jest zabiegiem długoplanowym i całkowite efekty zabiegów są osiągalne w trzy miesiące od ostatniej wizyty. Zabieg wykonywany jest w trzech seriach w odstępie dwumiesięcznym a efekty zabiegów utrzymują się między 3 a 5 lat. Należy pamiętać, że zabieg wymaga dobrego przygotowania, dlatego należy skonsultować się z kosmetologiem przed decyzją o podjęciu kuracji.

Po wykonanym zabiegu zalecamy używanie produktów kosmetycznych - kremu pod oczy, kremu na dzień i na noc z serii Hi-Fusion. Jest to seria ultra nawilżająca i liftingująca, z kwasem hiarulonowym oraz komórkami macierzystymi, który dodatkowo poprawia nam owal twarzy, ujędrnia i poprawia zagęszczenie skóry. Nie zapomnij zapytać o ten produkt kosmetologa po wykonanym zabiegu.

Jakie są zalety zabiegu HI'FUsion?

 • poprawia elastyczność skóry
 • ujędrnia skórę
 • zmniejsza widoczność zmarszczek
 • poprawia napięcie kolan
 • podnosi linię brwi

Przeciwskazania do zabiegu

 • ciąża
 • nowotwory złośliwe
 • przebyty udar mózgu
 • choroby serca
 • stany zapalne w miejscu zabiegowym

Razem działają lepiej

Najlepsze efekty uzyskasz w połączeniu z następującymi zabiegami:

 • Infinite RF – radiofrekwencja mikroigłowa

O szczegóły zapytaj nasz zespół.

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą