MENU

Zabieg parafinowy

Zapewnij swoim dłoniom lub stopom odrobinę luksusu, dzięki zabiegowi parafinowemu. Nie tylko je dzięki temu nawilżysz, ale również zredukujesz drobne zmarszczki i poprawisz stan paznokci. To jeszcze nie wszystko, bo zabieg parafinowy ma również właściwości lecznicze!

Czym jest zabieg parafinowy?

Zabieg parafinowy obecnie jest bardzo potrzebny – wchodząc do każdego pomieszczenia przy wejściu dezynfekujemy dłonie, co bardzo mocno je wysusza. Zabieg parafinowy świetnie odżywia i nawilża, zapewniając efekt wygładzonej, nawilżonej skóry. Usuwa przesuszenia występujące miejscowo, a także redukuje drobne zmarszczki na skórze. Niweluje przebarwienia i redukuje drobne zmarszczki. Ponadto ma właściwości lecznicze – świetnie sprawdzi się na stany zapalne i reumatyczne. Zabieg wykonujemy zarówno na dłonie, jak i stopy. Idealnie sprawdza się w przypadku rogowacenia i pękania naskórka, ale także na reumatyczne stany zapalne.

Zabieg parafinowy posiada specjalną oprawę. Sama parafina nie ma właściwości nawilżających – olej parafinowy to mieszanka węglowodorów nienasyconych powstających przy destylacji ropy naftowej. W ramach zabiegu nakładamy na dłonie maseczkę i tak przygotowane zanurzamy w parafinie. Pozostawia ona na dłoniach lub stopach filtr, który po upływie 15-20 minut zastyga. Wtedy ściągamy ją, a dłonie lub stopy są idealnie odżywione i gładkie.

Zabieg przewidziany jest dla każdej osoby, która chce odżywić, zregenerować naskórek, nawilżyć, odżywić skórę, poprawić jej koloryt i zabezpieczyć przed pękaniem. Idealnie sprawdzi się w reumatycznych stanach zapalnych.

Rekomendujemy minimum 3 zabiegi w odstępie tygodnia.

Jakie są zalety zabiegu parafinowego?

  • odżywia i nawilża skórę
  • zapewnia efekt wygładzonej skóry
  • niweluje przebarwienia
  • redukuje drobne zmarszczki
  • ma właściwości lecznicze
  • świetny na stany zapalne i reumatyczne

Przeciwskazania do zabiegu

  • grzybica
  • mocne uszkodzenie lub naderwanie ciągłości naskórka

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą