MENU

Magneffio

Wypróbuj rewolucji w modelowaniu sylwetki! Magneffio to idealne rozwiązanie, jeśli nie lubisz się męczyć i pocić, a chcesz ukształtować sylwetkę i spalić tłuszcz. Dzięki Magneffio ujędrnisz ciało po porodzie, wypracujesz brazylijskie pośladki i spalisz boczki a to wszystko w czasie relaksu!

Czym jest zabieg Magneffio?

Magneffio to kropelkowo-powietrzna fala elektromagnetyczna, która nie tylko wymodeluje sylwetkę, lecz również zredukuje tkankę tłuszczową i ujędrni ciało. Urządzenie to wykorzystuje zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości, wywołując przy tym i utrzymując przez wiele sekund maksymalne skurcze.

Magneffio ćwiczy mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu. Podczas jednego zabiegu wywołanych jest około 30000 intensywnych skurczów. Fala elektromagnetyczna dociera na głębokość między 4 a 6 cm. Dlatego jest to również zabieg idealny do rozbudowywania masy mięśniowej.

Urządzenie to posiada aż 12 programów na budowanie mięśni, 6 protokołów wyszczuplających, 3 protokoły ujędrniające i 2 protokoły wzmacniające kręgosłup. Magneffio to idealne rozwiązanie dla kształtowania sylwetki, budowy mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej. Pozbędziesz się z nich tłuszczu i wyrzeźbisz dzięki temu urządzeniu brzuch, uda, pośladki, ramiona oraz nogi.

Jeśli chcesz szybko i bezinwazyjnie uzyskać satysfakcjonującą Cię sylwetkę i ciało i nie masz ochoty na efektywne i żmudne ćwiczenia, Magneffio jest właśnie dla Ciebie! Zabieg sprawdzi się również, gdy po porodzie chcesz wrócić szybko do atrakcyjnej sylwetki. Jeśli z kolei jesteś po zabiegu liposukcji czy lipolizy, program ujędrniania pozwoli dodatkowo wzmocnić ciało w wybranych partiach.

Jakie są zalety Magneffio?

  • ćwiczy mięśnie bardziej niż jakikolwiek trening
  • rozbudowuje masę mięśniową
  • wyszczupla i ujędrnia ciało
  • wzmacnia kręgosłup
  • wzmacnia ciało w wybranych partiach

Zalecana ilość zabiegów

Seria 10-12 zabiegów 2 razy w tygodniu.

Razem działają lepiej

Najlepsze efekty uzyskasz w połączeniu z następującymi zabiegami:

  • Thermogenic body
  • Endodermo masaż

O szczegóły zapytaj nasz zespół.

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą