MENU

Sekret Ślimaka D’ESCARGOT

Poznaj wyjątkowy rytuał regenerujący dla skóry trądzikowej, z niedoskonałościami i pozbawionej blasku. Dzięki ekstraktowi ze śluzu ślimaka zyskasz piękną, odżywioną skórę i złagodzisz stany zapalne!

Czym jest zabieg Sekret ślimaka?

Zabieg ten to jeden z największych bestsellerów ostatnich czasów, uwielbiany przez klientów przede wszystkim za składniki aktywne, takie jak alantoina czy hydro kwasy. W spektakularny sposób radzą sobie one zarówno z cerami odwodnionymi, jaki i z trądzikiem. Sekret ślimaka w szybki sposób rewitalizuje skórę, wspomagając odbudowę komórkową oraz ją widocznie wygładza, a także niweluje stany zapalne. Posiada szerokie spektrum działania, jednocześnie dając niesamowite efekty.

Podczas zabiegu wykonywany jest masaż na bazie ekstraktu ze śluzu ślimaka. Dzięki masażowi nasza skóra wchłania jeszcze więcej aktywnych składników a zabieg jest skuteczniejszy.

Terapia z wykorzystaniem ekstraktu ze śluzu ślimaka doskonale sprawdzi się dla cery z bliznami, trądzikiem pospolitym, a nawet skóry z bliznami pooperacyjnymi. Jeśli borykasz się ze stanami zapalnymi, a Twoja cera jest szara, zmęczona, odwodniona i wymaga dużej dawki regeneracji i odżywiania, to zabieg stworzony dla Ciebie! Dzięki Sekretowi Ślimaka zyskasz intensywnie zregenerowaną skórę, zmniejszenie przebarwień, poprawę kolorytu, a także redukcję niedoskonałości i stanów zapalnych. Zabieg doskonale sprawdzi się w łagodzeniu zmian trądzikowych i delikatnym złuszczeniu skóry.

Po zabiegu zalecana jest pielęgnacja domowa przy wykorzystaniu kremów ze śluzu ślimaka lub żelu ze śluzu ślimaka.

Jakie są zalety zabiegu Sekret ślimaka?

  • intensywnie regeneruje i odbudowuje skórę
  • zmniejsza niedoskonałości i stany zapalne
  • łagodzi zmiany trądzikowe
  • delikatnie złuszcza skórę

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą