MENU

Zabieg Dottore Rossatore Xpress

Do cery naczynkowej

Posiadasz skórę naczyniową ze skłonnością do nadaktywności? Zabieg Rossatore Xpress obniży nadreaktywność, poprawi kondycję skóry, wyciszy ją i rozświetli. Doskonale sprawdzi się również w walce z trądzikiem różowatym.

Czym jest zabieg Dottore Rossatore Xpress?

Skóra naczyniowa łatwo ulega zaczerwienieniom pod wpływem przeżywanych emocji oraz czynników atmosferycznych. W wyniku nadreaktywności i wpływów wewnętrznych i zewnętrznych pękają naczynka i powstają tzw. teleangiektazje oraz rumień. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest właśnie Rossatore Xpress. Zabieg ten obniża nadreaktywność skóry, działa przeciwzapalnie, poprawia koloryt i odbudowuje naruszoną barierę hydrolipidową. Dlatego doskonale sprawdzi się dla osób, których skóra jest płytko unaczyniona, ze skłonnością do powstawania rumienia, z delikatnymi i zmianami o charakterze trądziku różowatego, a także nieregularnymi siateczkowymi przebarwieniami oraz rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi.

W pierwszym etapie zabiegu wykonujemy peeling oczyszczający, wzmacniający skórę. Oparty on jest na bazie kwasu mlekowego i arginininie. W niektórych przypadkach wykonywany jest peeling kawitacyjny, a następnie przy użyciu kawitacji ultradźwiękowej wprowadzamy w skórę żelowe serum, które zawiera jagody cytryńca chińskiego oraz niacynamid. Na tak przygotowaną skórę nakładamy maskę kaolinitową, która ma działanie wyciszające i wzmacniające barierę hydrolipidową. Po takiej masce najczęściej wykonywany jest masaż twarzy z kwasami omega 3, 6 oraz 9. A na zakończenie nakładamy krem z efektem blur.

Po zabiegu Dottore Rossatore Xpress możesz odczuwać delikatne, chwilowe pieczenie. Może się ono pojawić również w trakcie peelingu. Następnie skóra się wycisza. Efekty zabiegów widoczne są nawet przez 6 do 8 miesięcy, ale zalecane są również zabiegi przypominające co 2-3 miesiące, które przedłużają działanie całej serii. Zabieg można wykonywać przez cały rok. Po zabiegu proponujemy stosowanie serii kosmetyków Rossatore.

Zalecamy w zależności od stanu skóry między 4 a 6 zabiegów w odstępach co 7 - 14 dni.

Jakie są zalety zabiegu dla skóry naczyniowej?

  • redukuje intensywność zaczerwienienia skóry
  • łagodzi objawy zapalne związane z trądzikiem różowatym
  • odbudowuje warstwę hydrolipidową skóry
  • rozświetla skórę

Przeciwskazania do zabiegu

  • uszkodzenie naskórka
  • uczulenie na składniki aktywne
  • opryszczka
  • łuszczyca
  • terapia retinoidami

Sprawdź nasz cennik

i zapoznaj się z pełną ofertą