MENU
11.04.2022

Magneffio - programy zabiegowe na ciało w Studio Majestic

Boczki na bok z Magneffio! To idealna maszyna wykorzystująca zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości wywołując przy tym i utrzymując przez  kilkanaście sekund maksymalne skurcze. Dlatego jest to zabieg idealny do budowania masy mięśniowej?

Kilka słów o Magneffio 

Przy pomocy Magneffio ćwiczymy mięśnie z dużo większą mocą oraz częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu. W czasie jednej sesji wywołane jest około 30000 intensywnych skurczy. Dzieje się tak za sprawą fali elektromagnetycznej, która dociera na głębokość między 4 a 6 cm.

Jeżeli chcesz szybko i bezinwazyjnie wyrzeźbić brzuch oraz wymodelować pięknie pośladki, rozbudować łydki lub wysmuklić ramiona to idealny zabieg dla Ciebie. To jednak nie wszystko co potrafi ta maszyna. Idealnie rozbija tkankę tłuszczową, ujędrnia ciało, modeluje, wzmacnia mięśnie po lipolizie.

Czy Magneffio to zabieg dla Ciebie?

Jeśli się wahasz i nie wiesz czy taki zabieg jest dla ciebie, umów się do nas na konsultację. Zadbamy o Ciebie i dopasujemy zabieg odpowiedni dla twojego ciała.Fantastyczną opcją jest czas zabiegu, który  nie przekracza 30 minut.. Aby uzyskać maksymalne efekty można wykonać terapię wiązaną z Thermogenique Body.