MENU
08.04.2022

Zabieg THERMOGENIQUE BODY - przygotuj swoje ciało na lato!

Czym jest thermogeniqu? To innowacyjna technologia w walce z tłuszczem i cellulitem.

Urządzenie Termogenique firmy M’onduniq

W naszym salonie pojawiło się urządzenie termogenique firmy M’onduniq. To innowacyjna technologia wyszczuplająca oraz ujędrniająca, która działa na ramiona, nogi, uda, pośladki, plecy, talię, brzuch. Podczas jednego zabiegu można ogarnąć całe ciało, a przy tym zadbać również o kondycję skóry. 

Urządzenie Termogenique firmy M’onduniq ułatwia rozbijanie komórek tłuszczowych, przetwarzając je w energię. Działanie termogeniczne stymuluje nasz organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną dlatego określenie (Termogenique Body Shape Extreme). Jest to jedno z najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych działających na uporczywy cellulit.

Głowica do masażu podciśnieniowego RF i głowica termogeniczna, czyli liposukcja kawitacyjna, oparte są na rezonansie fal ciśnienia, które dają bezpieczną, niechirurgiczną opcję, kształtującą naszą sylwetkę i modelując ją.

Fale RF mini body oraz Vacuum Bipolarny wykorzystujący technologię głębokiego podgrzewania. To wówczas dochodzi do przebudowy włókien kolagenowych. Taka przebudowa trwa nawet do kilku miesięcy.

Podczas zabiegu  wykorzystywane są profesjonalne kosmetyki które wspomagają procesy spalania oraz ujędrnienia naszej sylwetki.

Zalety THERMOGENIQUE BODY

Zabieg Thermogenique redukuje cellulit modelując i rzeźbiąc nasze ciało. Znakomicie ujędrnia i podnosi pośladki. Może wpływać na złagodzenie niektórych stanów zapalnych, na przykład bólu stawów lub rwy kulszowej. Co jeszcze cechuje Thermogenique Body?

  • wyszczupla,ujędrnia, 
  • redukuje cellulit,
  • rozbija tkankę tłuszczową, 
  • redukuje  cellulit, 
  • modeluje sylwetkę, 
  • łagodzi ból stawów oraz działa przeciwzapalnie na rwę kulszową.

Kiedy zobaczę efekty?

Możemy zagwarantować, że po pierwszym zabiegu będziecie zachwycone efektem. Aby uzyskać jednak najlepsze efekty, należy między kolejnymi zabiegami stosować żel termoaktywny, który poprawia cyrkulację krążenia, wpływa na rozpad tkanki tłuszczowej oraz zmniejsza cellulit. Dla osób  które chcą osiągnąć duże efekty proponujemy terapię związaną z falą uderzeniową Magneffio.