MENU
05.12.2023

Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskich?

Obdaruj ich czymś, co pozostawi długotrwałe wspomnienia.

Voucher

Nasze vouchery to nietuzinkowy podarunek, który każdy odbierze jako szczery gest. Dostosujemy każdy bon podarunkowy do indywidualnych potrzeb.

VOUCHERY WARTOŚCIOWE

Wybierz dowolny zabieg z naszej oferty lub określ kwotę do doładowania vouchera. Ty decydujesz, ile przyjemności podarujesz bliskiej osobie, a my zadbamy o niezapomniane chwile relaksu. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych prezentów.

PAKIETY DLA FIRM

Chcesz docenić trud pracowników lub podziękować partnerowi biznesowemu? Nasze VOUCHERY podarunkowe to nowoczesna forma gratyfikacji, oraz doskonały sposób na motywację pracowników, z możliwością korzystania z vouchera w dogodnym terminie.

Realizacja zakupionego prezentu:

Osoba obdarowana, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie, odwiedza nasze Studio Urody. Nasi profesjonaliści zadbają o to, aby bon prezentowy został wykorzystany w sposób satysfakcjonujący dla obdarowanej osoby. Wizyta w Studio Urody Majestic stanie się niezapomnianym przeżyciem.

ZAMÓWIENIA VOUCHERÓW

Zaproszenia mogą być opiewać na dowolną kwotę. Osoba obdarowana może skorzystać z usługi jednorazowo lub rozłożyć swój pobyt na kilka wizyt, zależnie od wybranej opcji. Zamówienia voucherów są możliwe: - osobiście, - e-mail (info@studio-majestic.pl) lub telefonicznie.

Akceptowane formy płatności to gotówka,karta,blik oraz przelew, istnieje także opcja wysyłki vouchera pocztą polską.