MENU
14.02.2022

Termogenique Body Shape Extreme - czym jest technologia Thermogenique?

Innowacyjna technologia thermogenique to skuteczne wsparcie w walce z tłuszczem i cellulitem. W naszym salonie pojawiło się urządzenie termogenique firmy M’onduniq. To innowacyjna technologia wyszczuplająca oraz ujędrniająca ramiona, nogi, uda pośladki, plecy, talię. 

Jak działa technologia Thermogenique?

Urządzenie termogenique firmy M’onduniq ułatwia rozbijanie komórek tłuszczowych, przetwarzając je w energię. Działanie termogeniczne stymuluje nasz organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną dlatego określenie “Termogenique Body Shape Extreme”.

Jest to jedno z najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych działających na uporczywy cellulit. Głowica masażu podciśnieniowego RF i głowica termogeniczna, czyli liposukcja kawitacyjna, oparte są na rezonansie fal ciśnienia, które dają bezpieczną niechirurgiczną opcję kształtującą naszą sylwetkę i modelując ją.

Fale RF mini body oraz Vacuum Bipolarny wykorzystują technologię głębokiego podgrzewania. Wówczas bowiem dochodzi do przebudowy włókien kolagenowych. Taka przebudowa trwa nawet do kilku miesięcy.

Dlaczego warto?

Thermogenique body buduje mięśnie brzucha i wpływa na kształtowanie sylwetki. Redukuje cellulit, buduje mięśnie, podnosi pośladki. Może wpływać na złagodzenie niektórych stanów zapalnych na przykład bólu stawów lub rwy kulszowej. Ponadto:

  • wyszczupla, ujędrnia 
  • redukuje cellulit 
  • rozbija tkankę tłuszczową 
  • modeluje sylwetkę 
  • łagodzi ból stawów oraz działa przeciwzapalnie na rwę kulszową.

Podczas zabiegu  wykorzystywane są profesjonalne kosmetyki, które wspomagają procesy spalania oraz ujędrnienia naszej sylwetki. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.