MENU
23.12.2022

Poznaj najnowszą technologię INNARI HTP

Spośród wielu metod ujędrniających ciało, redukujących zmarszczki i przywracających młodszy, atrakcyjny wygląd, INNARI z powodzeniem wpisuje się w potrzeby Klientów. Działanie fali radiowej bipolarnej oraz monopolarnej sprawia, że włókna kolagenowe ulegają przebudowie, skóra już po jednym zabiegu jest bardziej napięta, wygładzona. Możesz uzyskać efekt nici liftingujących bez naruszania struktury skóry, bez nakłuć, w przyjemnej atmosferze Instytutu Hialuron.

Potwierdzona skuteczność fali radiowej, opatentowana technologia

Klasyczny lifting nitkowy twarzy od lat cieszy się popularnością, jednak w tradycyjnej wersji z wprowadzaniem nici pod skórę może prowadzić do interakcji z niektórymi lekami, nie sprawdza się też w przypadku bardzo obwisłej skóry. Urządzenie INNARI bazujące na działaniu fali radiowej pozwala wyeliminować te przeciwwskazania, nie wymaga naruszania ciągłości tkankowej.

Ciepło odczuwalne podczas zabiegu przenika do skóry właściwej oraz tkanki podskórnej i powięzi SMAS (od angielskiego superficial musculoaponeurotic system – powierzchowny układ mięśniowo-naczyniowy). Rozgrzewanie jest znacznie szybsze niż w metodzie HIFU, pulsacyjne, jednocześnie w pełni bezpieczne i niewymagające znieczulenia. Opatentowana technologia HTP (Hyperthermia Treatment Planning) bazująca na podwyższaniu temperatury ciała, wzmaga dotlenienie tkanek i zwiększa ich gotowość do odbudowy.

INNARI można nazwać bezinwazyjnymi nićmi liftingującymi, ponieważ wpływa na:

  • redukcję zmarszczek – dotyczy to zarówno zmarszczek mimicznych, jak też grawitacyjnych, starczych i innych,
  • napięcie cery (czoła, okolic oczu, tak zwanej doliny łez, policzków, brody) – staje się ona dzięki temu bardziej promienna,
  • odmłodzenie podbródka, szyi i dekoltu – zmniejszona wiotkość sprawia, że ciało wygląda młodziej, bardziej atrakcyjnie,
  • ujędrnienie ramion, brzucha, ud, pośladków – pomocne niezależnie od stylu życia, aktywności fizycznej oraz aktualnej kondycji tych partii ciała.

Fala radiowa wnika w skórę na głębokość 4 mm, znacznie skuteczniej niż urządzenia i preparaty, których skuteczność ogranicza się jedynie do naskórka. Z tej formy bezinwazyjnych nici liftingujących korzystają chętnie osoby w różnym wieku.