MENU
28.02.2022

Pielęgnacja wegańska włosów - czy warto skorzystać?

Bardzo ważnym aspektem związanym ze strukturą włosów oraz ich kondycją jest idealne nawilżenie.  Włosy, które są odwodnione, tracą swój blask, wykazują nadmierna łamliwość, znacznie się puszą, mają rozdwojone końcówki oraz są szorstkie w dotyku. Ponadto po umyciu mamy problem z rozczesaniem. Tu na pomoc przychodzi idealne rozwiązanie, jakim jest kompletny zabieg pielęgnacji wegańskiej Rain Dance z naturalnymi składnikami.

Rain Dance – kuracja wegańska do zadań specjalnych

Rain Dance to zabieg odbudowujący włosy od środka i regenerujący jego włókna. Sprawia, że włosy stają się bardziej miękkie, a przede wszystkim zdrowsze oraz zdyscyplinowane. Najlepiej działa w połączeniu z masażem głowy oraz aplikacją wyselekcjonowanych produktów o nowoczesnej naturalnej formule, opartej na aminokwasach i kwasie glioksalowym rozpuszczalnym w wodzie. 

Formuła Rain Dance zawiera w sobie naturalne składniki takie jak olej rycynowy, który ma działanie odżywcze oraz łagodzące, oliwę z oliwek, wyciąg z karczocha hiszpańskiego certyfikowana ekologicznie gliceryna, która ma właściwości pielęgnujące i nawilżające, dając włosom ochronę. W produktach zawarty jest również cukier – składnik ten uszczelnia włókna włosa.

Po zabiegu pielęgnacji wegańskiej poczujesz, że twoje odbudowujące jej włosy są nie tylko grubsze i lśniące, lecz również są aksamitne w dotyku oraz jedwabiście gładkie.

Warto również wiedzieć, że produkty wegańskie Rain Dance nie posiadają siarczanów SLS/SLES, parabenów, pochodnych parafiny i pochodnych od ropy naftowej Jeżeli masz problem ze swoimi włosami I nie wiesz jak dobrać pielęgnację zapytaj nas a rozwiejemy twoje wątpliwości!