MENU
22.10.2023

Oczyszczanie wodorowe

wykorzystanie nowoczesnych technologii w pielęgnacji skóry twarzy

Oczyszczanie wodorowe to coraz bardziej popularna metoda działania podczas przeprowadzania zabiegów na skórze.

Działanie to opiera się na wtłoczeniu cząsteczek wodoru i innych substancji (w tym na przykład kwasu hialuronowego) w skórę. Z zabiegów przeprowadzanych za pomocą wodoru korzystają w obecnych czasach zarówno kobiety, jak i mężczyźni, niezależnie od wieku,Zabieg ten jest również dedykowany dla młodzieży.

Urządzenie do oczyszczania wodorowego, które jest wykorzystywane przez nasze studio, pozwala na dokładne oczyszczenie między innymi skóry twarzy, szyi oraz dekoltu.

Warto przy tym wspomnieć, że oczyszczanie wodorowe – wbrew swojej nazwie – to proces skutkujący nie tylko oczyszczeniem skóry przed właściwym zabiegiem pielęgnacyjnym. Skóra poddana oczyszczaniu z wykorzystaniem wodoru zostaje także odpowiednio nawilżona i odświeżona. Takie kompleksowe działanie przyczynia się do regeneracji skóry, odzyskania przez nią elastyczności, jednolitego kolorytu skóry oraz uśmierzenia istniejących stanów zapalnych.Nasz personel zadba o dopasowanie zabiegu do Twojej cery aby cera była drugiego dnia promienna.