MENU
05.09.2022

Naturalne odmładzanie twarzy, bez wypełniaczy i botoxu❗

Czasami można pomyśleć że to nie możliwe by uzyskać taki efekt, bez uciekania się do wypełniaczy czy botoxu. A jednak istnieje rozwiązanie bardzo proste akupunktura kosmetyczna. Stara chińska metoda, której używa się już od wieku, a efekty są zawsze zadowalające.

Akupunktura na co pomaga?

Jego podstawą jest zabieg nakłuwania punktów znajdujących na powierzchni ciała. Każdy zabieg jest inny, więc lekarz musi starannie się przygotować, zanim go wykona. Cała kuracja składa się z 10-15 zabiegów. Zarówno dla każdego pacjenta, jak i dla każdej choroby trzeba przygotować indywidualny plan leczenia i ustalić, które punkty należy nakłuć. Niemniej ważny jest dobór odpowiedniego zestawu igieł, poprawna dezynfekcja skóry, sposób wprowadzania igieł i sposób stymulowania nimi

Aby wyraźnie poprawić wygląd twarzy, szyi czy dekoltu nie musisz korzystać z agresywnych zabiegów medycyny estetycznej. Możesz wybrać dla siebie naturalną i w 100% bezpieczną terapię, która wygładzi i ujędrni Twoją skórę, a do tego będzie dla Ciebie błogą chwilą wytchnienia od codzienności.

Gwarantujemy, że po terapii w Studio Majestic nie tylko przejdziesz wymarzoną metamorfozę zewnętrzną i znacząco poprawisz wygląd, ale też wzmocnisz swoje zdrowie w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską.

🔻 Co zyskasz po takiej terapii:

▪ naturalny lifting twarzy (wygładzenie i silne napięcie skóry)

▪ odbudowę kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze

▪ wyrównanie kolorytu cery (przez poprawę ukrwienia tkanek)

▪ spłycenie zmarszczek i bruzd,

▪ wymodelowanie kształtu twarzy,

▪ głęboka relaksacja mięśni twarzy i usunięcie napięć

To jedyna taka terapia, która jednocześnie odmładza twarz i wzmacnia poszczególne organy w naszym organizmie. Zapraszamy do skorzystanie z usług Studio Majestic.