MENU
10.11.2023

MELTIVIO‼️ Lipolityczno-fizjologiczny lifting wyszczuplający oraz remodeling sylwetki

Mamy to 😁😁😁😁😁 kolejna nowość, którą chcemy Wam przedstawić już od 17 października dostępna w naszym studio.

MELTIVIO™ to najnowsza propozycja w rodzinie technologii Hi-Tech konceptu DERMIE PHARM Medical Group właściciela marki M’ONDUNIQ Cosmétiques Professionnel. Oferujące możliwość wykonania liftingu wyszczuplającego w obrębie twarzy jak i ciała.

ZABIEGI przeprowadzane z zastosowaniem urządzenia pozwalają na osiągnięcie efektów zagęszczenia, przebudowy i ujędrnienia skóry. Po zastosowaniu odpowiedniej procedury skóra staje się gładsza i rozjaśniona, następuje wyraźne zmniejszenie widoczności zmarszczek oraz znaczna redukcja tkanki tłuszczowej. MELTIVIO™ to przede wszystkim ‘lifting wyszczuplający’,a więc doskonałe narzędzie do redukcji tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach podbródka czy polików. Zabieg z wykorzystaniem lipolityczno-fizjologicznego liftingu pozwala także na ujędrnienie luźniej skóry w okolicach chomiczków.

Stosując technologię MELTIVIO™ możemy:

  • modelować
  • wyszczuplać
  • ujędrniać
  • liftingować

Możliwe jest również wsparcie w regeneracji i odbudowie mięśni, a także w bólach o różnym pochodzeniu, jako element wspomagający i będący alternatywą dla masaży i innych zabiegów na ciało.

W przypadku twarzy zabiegi takie, które przynoszą efekty takie jak:

  • Spłycenie kurzych łapek, lipolifting powiek
  • Zmniejszenie opadania policzków, spalanie „poduszek bichata”, uniesienie policzków
  • Zagęszczenie i poprawa jędrności twarzy, szyi i dekoltu
  • Uniesienie i podniesienie skóry twarzy

W przypadku ciała:

Spalanie tkanki tłuszczowej, wyszczuplanie, poprawa gęstości, możliwe zmniejszenie dolegliwości bólowych, wzmocnienie elastyczności skóry. Innowacyjność technologii MELTIVIO to spalanie tłuszczu trzewnego podczas zabiegu wnikamy w głąb naszego ciała na głębokość do 12 cm nie odczuwając żadnego bólu. Zabieg jest krótkim procesem dostosowanym do partii ciała.

Interdyscyplinarność technologii w połączeniu z wysokiej jakości preparatami M’ONDUNIQ gwarantuje spektakularne efekty.