MENU
18.04.2022

Masaż Udvartana Peeling z naturalnymi ziołami oraz masaż naturalnym, ciepłym olejem ziołowym.

Ajurweda to tradycyjny hinduski system medyczny – starożytna medycyna ludowa wywodząca się z Indii. Licząca sobie już ponad 5000 lat udvartana to masaż ajurwedyjski, czyli masaż stosowany terapeutycznie w ajurwedzie w niektórych regionach Indii zwany Udvarthanam. Polega to  na nacieraniu ciała specjalną mieszanką sproszkowanych ziół. Jest to  terapia absolutnie unikalna dla Ajurwedy.

Na czym polega Udvartana Peeling?

Podczas masażu ciało jest polewane ciepłym olejem ziołowym, łączonym z ciepłymi sproszkowanymi 15 ziołami i wykonywany jest dynamiczny peeling. Przypomina troszkę peeling mechaniczny. 

Po takim zabiegu skóra jest przede wszystkim, oczyszczona z toksyn i złogów.Jest alabastrowa w dotyku. Kiedy spłuczemy z siebie cały proszek z ziół toksyn i złogów, mamy przygotowane ciało z rozszerzonymi porami do masażu na bazie cudownie ciepłego oleju. 

Rytuał masażu Udvartana ma na celu pobudzić cały metabolizm. Sprzyja to przede wszystkim przy kuracjach odchudzających. Jest idealny dla osób przy skłonnościach do zatrzymywania wody w organizmie czy cellulitu. Właściwości antytoksyjacyje odciążają ponadto naszą wątrobę.

Kiedy warto skorzystać z masażu Udvartana Peeling?

Masaż Udvartana polecamy wszystkim kobietą przed okresem wakacyjnym. Przyjdź i sprawdź jak można mieć pięknie gładkie ciało. Udvartana to masaż bardzo nietypowy, tak bardzo, że koniecznie musisz go doświadczyć!