MENU
07.02.2022

Masaż balijski - wyjątkowa przygoda w strefie relaksu!

Masaż balijski to połączenie starożytnych metod wywodzących się  z Chin oraz Indii — akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy. To połączenie najlepszych technik orientalnych w jednym masażu. Prowadzi do relaksu oraz rozluźnienia napiętych mięśni. Stymuluje ciało do regeneracji oraz autonaprawy. Kiedy raz spróbujesz, pokochasz ten masaż.

Czym jest masaż balijski?

Masaż balijski to wywodząca się z wyspy Bali i Jawy technika masażu, która ma za zadanie sprawić, że poczujesz całkowitą harmonię duszy i ciała. Aby to osiągnąć, masażysta uciska konkretne części ciała, co usprawnia krążenie krwi i limfy w organizmie oraz umożliwia swobodny przepływ energii. Kiedy masażysta uciska, rozciera, rozciąga, opukuje i gładzi partię ciała działa, rozluźniające na napięte mięśnie oraz wprowadzając masowaną osobę w relaksujący, harmonijny nastrój.

Jak przebiega masaż balijski?

Podczas pracy masażystka masuje ciało dłońmi i przedramionami. Balansuje ciężarem swojego ciała, precyzyjnie skupiając się na napiętych mięśniach. Masaż balijski oddziałuje na kanały przepływu energii odblokowując je.  Wprowadza tym samym organizm w stan REN (równowagi ciała i psychiki). Naturalne kosmetyki sprawiają, że nasza skóra jest doskonale odżywiona.