MENU
26.02.2023

Jak powrócić do formy po długiej zimie?

Modelowanie sylwetki – czas na zmiany! Redukcja i usuwanie cellulitu! Popraw jędrność i elastyczność skóry! Pozwól sobie pomóc!

W pierwszej kolejności warto zająć się skórą, która po zimowych miesiącach często jest przesuszona i niedotleniona. Do jej regeneracji doskonale nadają się peelingi na twarz oraz ciało. Możesz je wykonać sama w domu lub odwiedzić w tym celu profesjonalne studio. Odpowiednie złuszczenie martwego naskórka to pierwszy krok w przywróceniu skórze jędrności i elastyczności. Pamiętaj, że systematyczne oczyszczanie ze złogów, toksyn i zaskórników powoduje, że nasza skóra będzie wyglądać promiennie. Jeżeli pragniesz to zrobić za pomocą naszych specjalistów, zapraszamy do Studio dobierzemy odpowiedni zabieg do potrzeb Twojej skóry.

Jeśli zależy Ci, aby do lata zrzucić kilka kilogramów i poczuć się lżej, koniecznie zadbaj też o właściwą dietę. Z jadłospisu wyeliminuj słodycze i przetworzone potrawy, zastępując je świeżymi owocami oraz warzywami.
Pamiętaj, że w absolutną podstawą jest nawilżanie od wewnątrz i na zewnątrz. Dlatego każdego dnia wypijaj minimum 2 litry wody. Kremy ochronne o tłustych konsystencjach zamień na lżejsze kosmetyki. Najlepszym wyborem będą preparaty zawierające w swoim składzie substancje wiążące wodę w naskórku. Należą do nich takie związki jak:

  • kwas hialuronowy,
  • kolagen,
  • elastyna,
  • proteiny ryżu, owsa, pszenicy.

Modelowanie sylwetki – czas na zmiany!

Jeśli po zimie przybyło Ci tkanki tłuszczowej, a na skórze pojawiły się nieestetyczne rozstępy, rozważ poddanie się modelowaniu sylwetki.
Taki zabieg  znajdziesz w naszej ofercie:

  • THERMOGENIQUE
  • MAGNEFFIO

Jest on przeprowadzany przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii takich jak Thermogenique lub Magneffio. Ich działanie nie tylko zachwyca nasze klientki, lecz bardzo szybko widać efekty. W połączeniu z dietą i ćwiczeniami możesz latem zachwycać swoim  wyglądem.