MENU
01.06.2022

INNARI — najnowsza technologia bezinwazyjnych nici liftingujących

INNARI to pierwsze urządzenie na świecie w technologii HTP, dzięki któremu nie musimy wykonywać żadnych nakłuć. Uzyskujemy takie same efekty jak przy użyciu nici PDO, z natychmiastowym efektem, utrzymującym się nawet do 3 lat po serii zabiegów. 

Innari

Jak działa INNARI HTP?

Technologii HTP stymuluje regenerację włókien kolagenowych oraz remodeluje ich strukturę na kilku poziomach. Skraca włókna kolagenowe i je odbudowuje. Dzięki temu zyskują one większą sprężystość. Skóra staje się napięta i znacznie wygładzona.

Efekty zabiegu INNARI

  • Natychmiastowy efekt silnego liftingu
  • Zmniejszenie widoczności tzw. chomików oraz drugiego podbródka.
  • Wygładzenie kurzych łapek 
  • Spłycenie linii marionetek, lwiej zmarszczki, zmarszczek palacza
  • Wolumetria twarzy — znaczna poprawa owalu twarzy
  • Znacząco zagęszczenie skóry
  • Podniesienie górnych powiek oraz lifting dolnej okolicy oka
  • Niesamowity lifting szyi i dekoltu. 

To tylko część możliwości INNARI. Co dla nas jest bardzo istotne, po zabiegu wyglądamy naprawdę pięknie i odczuwamy dalszy proces napinania skóry dzień po dniu.

RF INNARI – dlaczego warto zainwestować w siebie?

Czasem szukamy optymalnych i innowacyjnych technologii z najlepszymi efektami na lifting twarzy i podbródka dla naszych klientów. Chcemy mieć efekty nici liftingujących, by klient miał natychmiastowy efekt widoczny zaraz po zabiegu. Jednocześnie zabieg ma być bezpieczny i łatwy do wykonania.

 

Takie efekty gwarantuje praca na procedurach nici liftingujących INNARI HTP z techniką naciągania skóry Cangoo. Opatentowana technologia przez inżynierów z Miami pozwala pracować na głębokości SMAS 4.00 mm 2.5 mm, 1.5 mm. Dwie głowice chłodzone do – 16 stopni Celsjusza, najnowszy RF mono i bi polarny w technologii Deep Long Time z patentem, Criolift Freez. 

 

INNARI HTP najbezpieczniejsze urządzenie pracujące na głębokości SMAS. Zobacz, dlaczego ta technologia to przyszłość i właśnie teraz zastępuje lub uzupełnia procedury: nici liftingujących i liftingi mocno zaawansowane oraz zabiegi kosmetologii i medycyny estetycznej.

 

Zapraszamy do kontaktu.
INNE

Terapia wiązana – Magneffio contra Thermogenique body

 

Już pisałam Wam o tych dwóch zabiegach. Chciałabym podpowiedzieć, jak osiągnąć  dużo lepsze efekty łącząc ze sobą dwie technologie, czyli

Magneffio — falę uderzeniową elektromagnetyczną kropelkowo powietrzna 

Thermogenique body — technologię ultradźwiękową połączoną z falą RF oraz masażem vacum.

 

Obie technologie są nastawione na rozbijanie komórek tłuszczowych, przetwarzając ją w energię poprzez spalanie. Modelując ciało, tworzą rzeźbę ciała poprzez impulsy elektryczne. Łącząc obydwie technologie przy dobrze rozplanowanych zabiegach osiągniesz maksymalne efekty.