MENU
11.02.2022

Akupunktura kosmetologiczna

Większość z Was kojarzy akupunkturę z leczeniem ciała. To jednak coś więcej — to dbałość o dobre samopoczucie i kondycję ogólnoustrojową całego naszego ciała. W dzisiejszym wpisie chciałabym Was zachwycić akupunkturą kosmetologiczną z estetyką, czyli nakłuwaniem twarzy celem eliminacji zmarszczek. Tak, to też należy do jej zakresu, jednak ja podchodzę holistycznie do człowieka i traktuje organizm jako całość.

Twarz to nasza mapa życia, kondycji zdrowotnej i samopoczucia. Dlatego stosując akupunkturę kosmetyczną, nakłuwam nie tylko twarz tam, gdzie są zmarszczki, ale również konkretne punkty akupunkturowe na twarzy i ciele. Takie podejście harmonizuje, mobilizuje organizm do homeostazy (mobilizacja organizmu w dążeniu do wewnętrznej równowagi), wycisza i regeneruje całe nasze ciało i cały organizm.

Efekty widzimy na twarzy i odczuwamy w sobie jako poprawę samopoczucia. To idealna alternatywa dla osób, które nie chcą zmieniać swojej twarzy poprzez ostrzykiwanie np: botuliną lub innymi wypełniaczami.