MENU
26.05.2022

3 bezpieczne zabiegi kosmetyczne na lato

Lato to czas, w którym należy być szczególnie ostrożnym. Niektóre zabiegi kosmetyki oraz kosmetologii estetycznej, które chętnie wykonujemy zimą, nie są już dla nas dostępne w gorącym okresie. Owszem, lista dostępnych zabiegów jest znacznie krótsza. Mimo wszystko nadal zachęcająca. Proponujemy Wam 3 zabiegi, które bez obaw można wykonać latem. Przebarwieniom mówimy stop! Nawilżenie to podstawa!

Kąpiele słoneczne przy nieostrożnym zachowaniu, mogą być nieprzyjemne w skutkach, i mowa tu nie tylko o zaczerwienionej i piekącej skórze. Promienie słonecznie silnie oddziałujące na skórę poddaną uprzednio zabiegowi, mogą doprowadzić do powikłań, takich jak przebarwienia skóry czy zwiększone ryzyko oparzeń. Mitem jest jednak przekonanie, iż latem jesteśmy pozbawieni jakichkolwiek rozwiązań pielęgnacyjnych z zakresu kosmetologii estetycznej.  

DERMAPEN – mezoterapia mikroigłowa

Wśród najpopularniejszych zabiegów na twarz Dermapen od kilku lat wiedzie prym. Nie bez powodu jest tak chętnie wybierany przez Polki. Sekret jego działania tkwi w systemie pulsujących igieł, które dokonując mikrouszkodzeń, stymulują skórę do zwiększonej produkcji elastyny i kolagenu. Zabieg z użyciem tego urządzenia przynosi spektakularne efekty, które możliwe są do osiągnięcia dzięki możliwości wprowadzenia poprzez wytworzone kanały substancji czynnych, np. kwasu hialuronowego czy koktajlu witaminowego. Cera zyskuje wyrównany koloryt, a twarz wygląda na zdecydowanie młodszą. Przy tym wszystkim zabieg jest prosty w wykonaniu, krótki i mało inwazyjny. Na lato akurat.

Zabieg na twarz + masaż trójfazowy Yonelle 

Ekskluzywny zabieg odmładzający. Wygląd skóry o wyjątkowo komfortowym przebiegu jest prawdziwą perełką. Spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów. Cechą zabiegu to nie tylko odnowa biologiczna głębokich struktur skóry, ale również możliwość przeżycia  przyjemności podczas masażu trójfazowego za pomocą masażerów i technik wykorzystanych podczas takiego masażu. Głęboko relaksuje całe ciało poczucie komfortu i atrakcyjności zabiegu efekty uzyskane w połączeniu wibracji masażera oraz ich technik daje niesamowite efekty takie jak lifting, nawilżenie spłycenie zmarszczek, poprawienie owalu twarzy, poprawienie kolorytu jędrności skóry i elastyczności.

Zabieg BIO OXY INFUSION – infuzja tlenowa

Wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych wynikających w głąb skóry na kilka sposobów i w oparciu o różne metody. Metoda infuzji tlenowej  to  bezbolesny bezpieczny oraz ciekawy sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w koncentratach. Zaopatruje on komórki życiodajny tlen za pomocą specjalnej głowicy. Podczas zabiegu  wykonuje się 15 minutowy masaż dermo tlenowy. Dzięki połączeniu technologii oraz specjalnie przygotowanych preparatów dermo kosmetycznych. Następnie za pomocą specjalnej głowicy wtłacza się boostery cały czas z aktywnym tlenem. Zabieg wykonywany za pośrednictwem tego urządzenia stanowi doskonałą alternatywę dla wszystkich działań inwazyjnych Bio Oxy Infusion to idealne połączenie obecnej działalności związanej z kosmetyką estetyczną lub medycyną estetyczną. Klienci korzystający z terapii mogą cieszyć się zdecydowanie lepszymi i dłuższymi efektami dla siebie i swoich bliskich.